Beeldentuin 2015

Expositie Retour Afzender

Denkt u nu aan ongewenste post? Met grote letters erop, waarmee we ons ongenoegen uiten? Een herkenbaar beeld! In de Beeldentuin andere beelden, gemaakt door een groep bevlogen kunstenaars. Net zo herkenbaar. Want opeens blijken er in onze wereld meer gebeurtenissen te zijn waarin we te maken krijgen met Retour (en) Afzender. Onze exposerende kunstenaars vinden daar ook iets van. Hun werk kan met humor te maken hebben, u aan het denken zetten of heel persoonlijk zijn en u laten genieten.

Kom kijken en beleven!
Te bezichtigen tot 31 oktober 2015.
Toegankelijk met een geldig entreebewijs van het museum..

 

 

 

Deelnemende kunstenaars:

Deelnemers beeldentuin Website
Anneke Biersteker www.annekebiersteker.nl
Hélène Derkx www.tuinvanroelenhelene.nl
Peter Vial www.petervial.nl
Marijke Traast-Bos www.emelatelier.nl
Tineke Szarzynski www.tinekeszarzynski.nl
Joke Sentse-Huige www.jokesentse.exto.nl
Jan Slot www.slotinbeeld.nl
Marijke Kloosterman www.marijkekloosterman.nl
Aleid Dertien www.aleiddertien.nl
Annette Kiewiet www.annettekiewiet.nl
Peter de Haan www.artcentre-zutphen.nl
Herma Schellingerhoudt www.artcentre-zutphen.nl
Piet van Middelaar www.pietvanmiddelaar.nl
Els Klarenbeek www.elsklarenbeek.nl
Femke Kloppenburg www.femandm.nl